Hot Selling AC 220V-240V 50Hz CW/CCW Microwave Turntable Turn Table Synchronous Motor TYJ50-8A7 D Shaft 4 RPM
Description:
Specifications:
₨ 750
Product Name: Synchronous Motor TYJ50-8A7 D
Material: Metal + Plastic
Voltage: AC 220-240V
Frequency: 50Hz
Power: 4W
Speed: 4r/min
Type: CW/CCW
Motor Size: Diameter: 47mm
Depth: 17mm