Hot Selling AC 220V-240V 50Hz CW/CCW Microwave Turntable Turn Table Synchronous Motor TYJ50-8A7 D Shaft 4 RPM
Description:
Specifications:
₨ 750
Product Name: Synchronous Motor TYJ50-8A7 D
Material: Metal + Plastic
Voltage: AC 220-240V
Frequency: 50Hz
Power: 4W
Speed: 4r/min
Type: CW/CCW
Motor Size: Diameter: 47mm
Depth: 17mm
Fit For Kenwood, Delonghi, Belling, Panasonic, Goodmans, Russell Hobbs Hob, Hitachi
Out of stock
Specifications:
| Weight | 0.075 kg |
|---|
Electronic Components
LCD Display Module Blue Backlight for Arduino LCD1602 IIC I2C TWI 1602 Serial
Electronic Components
4 Channel I2C Logic Level Converter IIC Module 5V to 3.3v 4ch